Trenéři
Rozpis utkání
Při kliknutí na výsledek se dostanete na informace o průběhu daného utkání.
Skupina o umístění:
KOLO | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | VÝSLEDEK |
1. | 11.05. | 10:00 | Žatec | Brňany | 2:3p |
2. | 19.05 | 10:00 | Louny | Žatec | 4:2 |
3. | 25.05. | 10:00 | Žatec | Hrušovany | 5:0 |
4. | 01.06. | 10:00 | Žatec | Spořice | 2:5 |
5. | 09.06. | 12:00 | Hostomice | Žatec | 0:2 |
Tabulka o umístění:
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK SEKO Louny | 5 | 4 | 0 | 1 | 37:7 | 13 |
2. | 1. FC Spořice | 5 | 5 | 0 | 0 | 28:12 | 13 |
3. | SK Fotbal Braňany | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:7 | 9 |
4. | FK Slavoj Žatec | 5 | 2 | 0 | 3 | 13:11 | 7 |
5. | FK Hostomice | 5 | 1 | 0 | 4 | 15:17 | 3 |
6. | FK ČECHIE Hrušovany | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:58 | 0 |
Jarní část:
KOLO | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | VÝSLEDEK |
13. | 10.03. | 10:00 | Kryry/Podbořany | Žatec | 4:0 |
14. | 16.03. | 10:00 | Žatec | Bílina | 0:6 |
15. | 24.03. | 10:00 | Junior Teplice | Žatec | 5:1 |
16. | 30.03. | 10:00 | Žatec | Černčice/Dobroměřice | 2:7 |
17. | 06.04. | 10:00 | Žatec | Braňany | 4:2 |
18. | 13.04. | 10:00 | Košťany | Žatec | 5:0 |
19. | 20.04. | 10:00 | Žatec | Hostomice | 2:1 |
20. | 27.04. | 10:00 | Spořice | Žatec | 6:1 |
21. | 01.05. | 17:30 | Hrušovany | Žatec | 0:3 |
22. | 04.05. | 10:00 | Žatec | Louny | 2:1 |
Podzimní část:
KOLO | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | VÝSLEDEK |
1. | 27.8. | 10:00 | Ervěnice/Jirkov | Žatec | 4:0 |
2. | 21.9. | 18:00 | Žatec | Kryry/Podbořany | 3:5 |
3. | 10.9. | 12:15 | Bílina | Žatec | 7:0 |
4. | 16.9 | 10:00 | Žatec | Junior Teplice | 0:7 |
5. | 24.9. | 10:00 | Černčice/Dobroměřice | Žatec | 14:2 |
6. | 1.10. | 10:00 | Braňany | Žatec | 2:3p |
7. | 17.11. | 10:30 | Žatec | Košťany | 2:6 |
8. | 15.10. | 16:00 | Hostomice | Žatec | 1:2p |
9. | 21.10. | 10:00 | Žatec | Spořice | 4:2 |
10. | 29.10. | 10:00 | Louny | Žatec | 4:3 |
11. | 4.11. | 10:00 | Žatec | Hrušovany | 5:0 |
12. | 12.11 | 10:00 | Žatec | Ervěnice/Jirkov | 2:1 |
Tabulka:
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Košťany | 21 | 18 | 0 | 3 | 169:28 | 54 |
2. | SK Černčice/Dobroměřice | 21 | 18 | 0 | 3 | 156:43 | 54 |
3. | FK Bílina | 21 | 16 | 0 | 5 | 100:36 | 48 |
4. | SK Junior Teplice | 21 | 16 | 0 | 5 | 114:40 | 47 |
5. | SK HAVRAN Kryry/Podbořany | 21 | 13 | 0 | 8 | 106:58 | 39 |
6. | SK Ervěnice-Jirkov | 22 | 12 | 0 | 10 | 69:80 | 36 |
7. | FK SEKO Louny | 21 | 11 | 0 | 10 | 102:54 | 32 |
8. | FK Slavoj Žatec | 22 | 9 | 0 | 13 | 41:89 | 26 |
9. | 1. FC Spořice | 22 | 8 | 0 | 14 | 61:90 | 25 |
10. | FK Hostomice | 22 | 3 | 0 | 19 | 40:139 | 9 |
11. | SK Fotbal Braňany | 22 | 2 | 0 | 20 | 30:145 | 8 |
12. | FK ČECHIE Hrušovany | 20 | 2 | 0 | 18 | 17:203 | 6 |
https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/table/c32fa5ea-39ab-4850-ad3d-5e81b958db1b
Statistiky:
https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/stats/c32fa5ea-39ab-4850-ad3d-5e81b958db1b