Starší žáci

V sezoně 2023 / 2024 bude tým starších žáků absolvovat soutěž jako sdružený tým FK Slavoj Žatec / Sokol Tuchořice. Domácí utkání budou střídavě probíhat v Žatci a Tuchořicích dle dohody obou klubů.

Trenér

MAŇÁK Pavel
telefon: +420 604 609 896
email: pavelmanak@email.cz
licence: xxx

Asistent trenéra

VOTAVA Pavel

telefon: +420 728 501 689
email: votypaul@seznam.cz
licence: C

Rozpis utkání

Při kliknutí na výsledek se dostanete na informace o průběhu daného utkání.

Jarní část:

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ MÍSTO VÝSLEDEK
24.03.. 10:00 Perštejn Žatec/Tuchořice Perštejn 0:2
31.03. 10:00 Žatec/Tuchořice Meziboří Žatec 4:1
07.04. 10:00 Jirkov Žatec/Tuchořice Jirkov 2:2
14.04. 10:00 Žatec/Tuchořice Lenešice Tuchořice 1:0
28.04. 10:00 Žatec/Tuchořice Měcholupy Tuchořice 13:0
01.05. 10:00 Žatec/Tuchořice Koštice Žatec 25:0
06.06. 16:45 Postoloprty Žatec/Tuchořice Postoloprty 0:22
12.05. 10:00 Žatec/Tuchořice Březno Žatec 2:2
19.05.. 10:00 Kovářská/Vejprty Žatec/Tuchořice Kovářská 1:3
26.05. 10:00 Žatec/Tuchořice Černovice Tuchořice 4:1
29.05. 17:00 Žatec/Tuchořice Strupčice Žatec 6:1
02.06. 10:00 Ervěnice Žatec/Tuchořice Jirkov 4:1
09.06. 10:00 Žatec/Tuchořice Vilémov Žatec
15.06. 10:00 Krásný Dvůr Žatec/Tuchořice Krásný Dvůr

Podzimní část:

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ MÍSTO VÝSLEDEK
26.08. 10:00 Žatec/Tuchořice Perštejn Tuchořice 2:2
2.9. 13:30 Meziboří Žatec/Tuchořice Meziboří 0:4
9.9. 12:30 Žatec/Tuchořice Jirkov Tuchořice 6:1
13.9. 17:00 Koštice Žatec/Tuchořice Koštice 2:9
17.9. 10:00 Lenešice Žatec/Tuchořice Lenešice 2:2
20.9. 17:00 Strupčice Žatec/Tuchořice Strupčice 2:5
28.9. 10:30 Žatec/Tuchořice Krásný Dvůr Žatec 6:1
1.10. 10:00 Měcholupy Žatec/Tuchořice Měcholupy 1:4
8.10. 10:30 Žatec/Tuchořice Postoloprty Tuchořice 9:0
22.10. 11:30 Žatec/Tuchořice Kovářská Žatec 10:1
29.10. 10:00 Černovice Žatec/Tuchořice Černovice 1:3
5.11. 10:00 Žatec/Tuchořice Ervěnice Žatec 2:1
11.11. 10:00 Vilémov Žatec/Tuchořice Vilémov 1:5
08.05. 10:00 Březno Žatec/Tuchořice Březno 3:0

Tabulka:

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Březno 28 22 4 2 187:30 70
2. Sj Žatec / Tuchořice 27 20 5 2 152:30 65
3. Meziboří 27 18 1 8 118:76 55
4. Lenešice 27 17 1 9 123:69 52
5. Perštejn 25 15 3 7 144:59 48
6. 1. SK Jirkov 27 14 6 7 116:66 48
7. Ervěnice – Jirkov B 26 13 3 10 106:48 42
8. Krásný Dvůr 27 12 2 13 105:102 38
9. Černovice 26 11 2 13 72:73 35
10. Kovářská / Vejprty 27 9 5 13 99:95 32
11. Vilémov 26 9 4 13 80:69 31
12. Strupčice 27 8 2 17 78:96 26
13. Měcholupy 28 7 3 18 74:143 24
14. Postoloprty 27 5 1 21 51:210 16
15. Koštice 27 0 0 27 23:362 0

https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/table/872f4fe6-59ca-4a56-8bd9-031154a65834

Statistiky:

https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/stats/872f4fe6-59ca-4a56-8bd9-031154a65834