V sezoně 2023 / 2024 bude tým starších žáků absolvovat soutěž jako sdružený tým FK Slavoj Žatec / Sokol Tuchořice. Domácí utkání budou střídavě probíhat v Žatci a Tuchořicích dle dohody obou klubů.
Trenér
MAŇÁK Pavel
telefon: +420 604 609 896
email: pavelmanak@email.cz
licence: xxx
Asistent trenéra
VOTAVA Pavel
telefon: +420 728 501 689
email: votypaul@seznam.cz
licence: C
Rozpis utkání
Při kliknutí na výsledek se dostanete na informace o průběhu daného utkání.
Jarní část:
DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
24.03.. | 10:00 | Perštejn | Žatec/Tuchořice | Perštejn | 0:2 |
31.03. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Meziboří | Žatec | 4:1 |
07.04. | 10:00 | Jirkov | Žatec/Tuchořice | Jirkov | 2:2 |
14.04. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Lenešice | Tuchořice | 1:0 |
28.04. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Měcholupy | Tuchořice | 13:0 |
01.05. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Koštice | Žatec | 25:0 |
06.06. | 16:45 | Postoloprty | Žatec/Tuchořice | Postoloprty | 0:22 |
12.05. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Březno | Žatec | 2:2 |
19.05.. | 10:00 | Kovářská/Vejprty | Žatec/Tuchořice | Kovářská | 1:3 |
26.05. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Černovice | Tuchořice | 4:1 |
29.05. | 17:00 | Žatec/Tuchořice | Strupčice | Žatec | 6:1 |
02.06. | 10:00 | Ervěnice | Žatec/Tuchořice | Jirkov | 4:1 |
09.06. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Vilémov | Žatec | 3:0K |
15.06. | 10:00 | Krásný Dvůr | Žatec/Tuchořice | Krásný Dvůr | 1:3 |
Podzimní část:
DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
26.08. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Perštejn | Tuchořice | 2:2 |
2.9. | 13:30 | Meziboří | Žatec/Tuchořice | Meziboří | 0:4 |
9.9. | 12:30 | Žatec/Tuchořice | Jirkov | Tuchořice | 6:1 |
13.9. | 17:00 | Koštice | Žatec/Tuchořice | Koštice | 2:9 |
17.9. | 10:00 | Lenešice | Žatec/Tuchořice | Lenešice | 2:2 |
20.9. | 17:00 | Strupčice | Žatec/Tuchořice | Strupčice | 2:5 |
28.9. | 10:30 | Žatec/Tuchořice | Krásný Dvůr | Žatec | 6:1 |
1.10. | 10:00 | Měcholupy | Žatec/Tuchořice | Měcholupy | 1:4 |
8.10. | 10:30 | Žatec/Tuchořice | Postoloprty | Tuchořice | 9:0 |
22.10. | 11:30 | Žatec/Tuchořice | Kovářská | Žatec | 10:1 |
29.10. | 10:00 | Černovice | Žatec/Tuchořice | Černovice | 1:3 |
5.11. | 10:00 | Žatec/Tuchořice | Ervěnice | Žatec | 2:1 |
11.11. | 10:00 | Vilémov | Žatec/Tuchořice | Vilémov | 1:5 |
08.05. | 10:00 | Březno | Žatec/Tuchořice | Březno | 3:0 |
Tabulka:
# | KLUB | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březno | 28 | 22 | 4 | 2 | 187:30 | 70 |
2. | Sj Žatec / Tuchořice | 28 | 22 | 4 | 2 | 158:31 | 70 |
3. | Lenešice | 28 | 18 | 1 | 9 | 129:70 | 55 |
4. | Meziboří | 28 | 18 | 1 | 9 | 120:79 | 55 |
5. | Perštejn | 28 | 17 | 3 | 8 | 153:66 | 54 |
6. | 1. SK Jirkov | 28 | 15 | 6 | 7 | 120:67 | 51 |
7. | Ervěnice – Jirkov B | 28 | 15 | 3 | 10 | 118:51 | 48 |
8. | Černovice | 28 | 11 | 2 | 15 | 75:81 | 35 |
9. | Krásný Dvůr | 28 | 11 | 2 | 15 | 100:108 | 35 |
10. | Kovářská / Vejprty | 28 | 9 | 5 | 14 | 100:101 | 32 |
11. | Vilémov | 28 | 9 | 3 | 16 | 83:86 | 30 |
12. | Strupčice | 28 | 9 | 2 | 17 | 106:97 | 29 |
13. | Měcholupy | 28 | 7 | 3 | 18 | 74:143 | 24 |
14. | Postoloprty | 28 | 6 | 1 | 21 | 54:210 | 19 |
15. | Koštice | 28 | 1 | 0 | 27 | 27:384 | 3 |
https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/table/872f4fe6-59ca-4a56-8bd9-031154a65834
Statistiky:
https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/stats/872f4fe6-59ca-4a56-8bd9-031154a65834