Bod po penaltách.

Po skvěle rozehraném utkání a dvoubrankovém vedení se našem „A“ týmu nepovedlo dovést zápas do vítězného konce. O prémiovém bodu rozhodovali penalty. V těch byl úspěšnější hostující Vilémov. Žatec přestřílel 2:4 a vracel se domu šťastnější.
Slova hlavního trenéra Richarda Zelinky: „Dnešní zápas byl hodně těžký a náročný. V prvním poločase to byl rychlý a kvalitní fotbal z obou stran. Dokonce si myslím, že náš tým byl o něco lepší. Dobře jsme se pohybovali, kombinovali a také se tím pádem dostali do dvougólového vedení. Bohužel jsme opět udělali netaktický faul okolo vápna a soupeř pěknou střelou snížil do kabin. Další kaňkou na prvním poločase byly dvě vynucené střídáni. To mělo vliv na další průběh utkání. Druhý poločas měl soupeř větší uzemní převahu, kdy si vytvořil pár gólových šanci, ale lépe pro nás proměnil jen jednu a mi na druhé straně neproměnili dvě stoprocentní šance, a tak se šlo do penaltového rozstřelu, kde byli hosté úspěšnější. Soupeři přeji šťastnou cestu a hodně štěstí v dalších zápasech. Našim fanouškům děkuji za podporu a aby nás přišli podpořit i příští týden, kdy uděláme maximum pro společnou oslavu tří bodů.“