Trápení „A“ týmu pokračuje

V sobotu 14. října se odehrálo desáté kolo krajského přeboru mužů. Domácí „A“ tým se utkal s velmi silným rezervním týmem Mostu. Most do Žatce přijel se třemi porážkami v řadě a chtěl jistě také získat tři body. Zpočátku vyrovnané utkání ovlivnili dva momenty. Nejprve mostecký klub obdržel v 18. minutě červenou kartu za faul na Kadlece. Druhý moment, který přímo navázal na tuto situaci bylo vynucené střídání zraněného Kadlece ve 34. minutě. Ještě před tímto střídáním se povedlo oslabenému mosteckému klubu vstřelit branku z výborně zahraného přímého kopu. Střídání kvalitního záložníka bylo již od první chvíle znát. A tak se po zbytek prvního poločasu dařilo Mostu statně bránil a udržet se těsné vedení 0:1.

Do druhé půle vstoupil náš „A“ vcelku opatrně. I přes to, že se domácím dařilo držet balon ve své moci, tak si žatecké áčko nedokázalo vybudovat větší a nebezpečnější šance. Hosté naopak dokázali potrestat prakticky každé zaváhání domácího „A“ týmu. Žatecké mužstvo tak již nedokázalo vytěžit nic z početní převahy a připsalo si tak čtvrtou porážku v řadě.

Na další domácí zápas můžete dorazit v sobotu 28.10. netradičně od 14:30 proti Srbicím.